KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15549165
nr 1554 9165
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Stilleben. Signerad, daterad -61. Blandteknik på pannå, 42x60 cm, yttermått inklusive ram: 49x57 cm
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 20:28:18
31/7 23:19:58
100 kr
4/8 15:50:26